GoCamp East

 

GoCamp East
 

GoCamp East
  У грудні місяці 2016 року проводився Всеукраїнський конкурс знавців англійської мови, в якому Нижньовільхівський НВК здобув призове місце. Завдяки цьому конкурсу для нашого закладу було обрано новий формат табору: GoCamp East. На літніх канікулах в липні місяці група дітей із вчителем англійської мови Міхайліченко Ю.О. вирушають до Київської області в дитячий табір «Дніпро».
GoCamp East – це новий формат виїзного табору з поглибленим вивченням іноземних мов для дітей з прифронтової зони – Донецької та Луганської областей. Основною відмінністю даного табору буде залучення іноземних волонтерів – носіїв мови, а також сучасні, актуальні напрямки табору: STEAM, Global Citizenship, Leadership, and Career Development, Sports and Health. Протягом табору діти зможуть поспілкуватися з однолітками з інших областей, вивчити іноземну мову з волонтерами та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти будуть навчатися працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.
Сподіваємося, що діти зможуть поглибити свої знання з англійської мови та обов’язково отримають багато позитивних емоцій і вражень від спілкування з однолітками та носіями мови.

 Обновлен 02 окт 2017. Создан 07 июн 2017