Акція

 

Акція
           14 жовтня в селі Нижня Вільхова відзначали кілька свят. По-перше – День захисника України, який має на меті шанувати  героїчне минуле держави і сьогодення, поважати традиції свого народу, виховувати почуття патріотизму до Батьківщини та захисників України. По-друге – День села і свято Покрови Пресвятої Богородиці. На святкові заходи були запрошені військовослужбовці.

Урочистості розпочалися з Покровського ярмарку, який організували педагогічний та учнівський колективи Нижньовільхівського НВК в приміщенні сільського Будинку культури. Метою цього заходу було збирання коштів для обладнання шкільної тренажерної зали. А далі основне дійство перенеслось на сцену, де розпочався святковий концерт з Гімну України. Традиційно з вітальним словом виступив керівник ВЦА Пеньков Ю. І., який побажав нижньовільхівцям здоров’я, щастя, трудових успіхів і довголіття, а  воїнам-захисникам подякував за мужність та героїзм, вірну службу на благо своєї землі. Звичайно, як і щороку, свято не обійшлося без нагороджень.

Для дітей влаштували розваги –  стрибки на батутах, безкоштовну солодку вату, різноманітні конкурси. Обновлен 19 окт 2017. Создан 18 окт 2017