Літній відпочинок у таборі «Веселка» 2018

 

Літній відпочинок у таборі «Веселка» 2018
Літній відпочинок у таборі «Веселка» 2018

  29 травня у Нижньовільхівському НВК розпочав свою роботу пришкільний табір денного перебування «Веселка». Хлопчики та дівчатка залюбки відвідують його. Під керівництвом педагогів-вихователів Золотухіної О. В., Золкіної О. В., Шпілер Л. Є., Афанасьєвої В. В., Черноморової В. Г., Міхайліченко Ю. О., Кравцової М. П.  вихованці оздоровлюються, набувають навичок малювання, беруть активну участь у спортивних змаганнях, конкурсах, вікторинах.

У Міжнародний день захисту дітей волонтери «Сос – дитяче містечко» організували рухливі ігри з дітьми та привітання з подарунками. Діти брали активну участь у концерті, стрибали на батутах, каталися на коні.

Табір «Веселка» відвідали волонтери Норвезької ради у справах біженців, які провели День мильних бульбашок. Всі діти були дуже задоволені, кожен отримав подарунок.

Благодійний фонд «Милосердя-Луганськ» провів майстер-клас з малювання та анімації з піску. Діти отримали масу задоволення та сфотографувалися з художницею         Птициною Ю. М.  

Гарний настрій, смачна їжа, дружні стосунки між дітьми позитивно впливають на емоційний стан вихованців. Відвідування пришкільного табору «Веселка» –  це гарний початок літнього відпочинку учнів Нижньовільхівського НВК і сприятиме успішному початку навчального року.

 

Золотухіна О. В. – вчитель Нижньовільхівського НВК.  Создан 22 июн 2018